Выбор запчасти


КодНазваниеКол-во
1
Заменено на: 711296691
CARTER MOTEUR *CRANKCASE-ASSY. Includes 1 - 15.
1
10
BAGUE ETANCHE *RING-SEALING 
1
11
Заменено на: 711240371
VIS ALLEN *SCREW-ALLEN 
3
12
Заменено на: 711831177
ANNEAU ETANCHE *SEAL-OIL 
1
13
Заменено на: 711232293
ROULEMENT BILLE*BEARING-BALL 
1
14
Заменено на: 711232768
ROULEMENT BILLE*BEARING-BALL 
1
15
Заменено на: 711250950
ANNEAU ETANCHE *SEAL-OIL 
1
16
Заменено на: 711650745
JOINT ETANCHE *GASKET 
1
17
SCREW-ALLEN M6 X 80 
8
18
Заменено на: 711241660
SCREW-PLUG M14X1.5 
1
19
Заменено на: 711650350
JOINT TORIQUE *O RING 
1
2
Заменено на: 711233710
COUSSINET ROUL.*BEARING-PLAIN 
1
20
SCREW-PLUG M12X1.5 
1
21
Заменено на: 711250640
RONDELLE CUIVRE*COPPER WASHER 
1
22
Заменено на: 711241856
VIS DE CONTACT*CONTACT SCREW M10 
2
23
Заменено на: 711250992
ANNEAU ETANCHE *SEAL-OIL 
1
24
FILTRE HUILE *OIL FILTER 
1
25
Заменено на: 711211500
COUV.FILTRE HUI*OIL FILTER COVER 
1
26
Заменено на: 711430920
JOINT TORIQUE *O RING 
1
27
Заменено на: 711241941
VIS HEX.FLASQUE*SCREW-HEX.FLAN 
2
28
Заменено на: 711432680
BILLE 8,5MM *BALL 8,5MM 
1
29
Заменено на: 711239280
RESSORT COMPRES*SPRING-COMPRESSION 
1
3
Заменено на: 711233712
COUSSINET ROUL.*BEARING-PLAIN 
1
30
Заменено на: 711256483
BOITIER SOUPAPE*PRESSURE RET.VALVE HOUS 
1
31
Заменено на: 711240230
PLUG SCREW 
1
32
Заменено на: 711430622
GASKET RING 
1
33
Заменено на: 711256490
CRIBLE D HUILE *SIEVE-OIL 
1
34
Заменено на: 711240235
SCREW-PLUG M16X1.5 
1
35
Заменено на: 711430622
GASKET RING 
1
36
Заменено на: 711241782
BOUCHON VIDANGE*MAGNETIC DRAIN PLUG 
1
37
Заменено на: 711250640
RONDELLE CUIVRE*COPPER WASHER 
1
38
Заменено на: 711956166
INTER.PRESSION *OIL PRESSURE SWITCH 
1
39
Заменено на: 711295630
POMPE HUILE ASS*OIL PUMP ASSY 
1
4
Заменено на: 711233715
COUSSINET ROUL.*BEARING-PLAIN 
1
40
Заменено на: 711241275
VIS AUTO.M5X25 *TAPTITE SCREW 
2
41
Заменено на: 711256465
BAGUETTE NIV.HU*DIPSTICK-OIL 
1
42
Заменено на: 711230890
JOINT TORIQUE *O RING 
1
43
Заменено на: 711240940
VIS TENDEUR M6 *SCREW-BEARING 
1
44
Заменено на: 711293419
POMPE EAU ASS. *WATER PUMP ASSY Includes 44 - 56.
1
45
Заменено на: 711430900
JOINT TORIQUE *O RING 
2
46
Заменено на: 711230196
ANNEAU ETANCHE *SEAL-OIL 
2
47
Заменено на: 711260710
ENTRETOISE *DISTANCE SHIM 
1
48
Заменено на: 711220355
ARBRE POMPE EAU*WATERPUMP SHAFT 
1
49
Заменено на: 711222482
IMPELLER-WATER 
1
5
Заменено на: 711233717
COUSSINET ROUL.*BEARING-PLAIN 
1
50
Заменено на: 711229280
GOUPILLE RESSOR*PIN-SPRING SLOTTED 
1
51
Заменено на: 711241275
VIS AUTO.M5X25 *TAPTITE SCREW 
1
52
RONDELLE BUTEE *THRUST WASHER 
1
53
Заменено на: 711232430
GOUPILLE AIGUI.*NEEDLE PIN 
1
54
Заменено на: 711634430
ENGRENAGE 28 D*WATER PUMP GEAR 28T 
1
55
RONDELLE PLATE *FLAT WASHER 
1
56
Заменено на: 711245570
ANNEAU RETENU *RETAINING RING 
1
57
SCREW-ALLEN M6 X 80 
1
58
Заменено на: 711230415
RONDELLE ETANC.*WASHER-SEAL 
1
59
Заменено на: 711640240
GOUJON M8X151 *STUD-M8X151 
4
6
Заменено на: 290632010
GOUPILLE *PIN-CENTER 
5
60
LOCTITE 243 *LOCTITE-243 
61
LOCTITE 518 *LOCTITE-518 
62
LOCT.ANTI GRIP.*LOCT-ANTISEIZE 
63
DOW CORNING 111*DOW CORNING 111 
64
Заменено на: 711297433
MOLYKOTE G-N 50GR. 
65
Заменено на: 293550014
GRAISSE *GREASE 
7
GOUPILLE ASS. *GUIDE PIN 
2
8
Заменено на: 711229301
AXE POSITION. *LOCATION PIN 
1
9
SCREW-SOCKET HD.DIN.912A2 
1