Выбор запчасти


КодНазваниеКол-во
Заменено на: 711610230
COUV.FILTRE HUI*COVER-OIL FILTER 7449.
1
SCREW-SOCKET HD.DIN.912 7449.
2
Заменено на: 711256188
FILTRE HUILE *FILTER-OIL 7449.
1
1
Заменено на: 711296346
CARTER MOTEUR *CRANKCASE-ASSY Includes 1 - 7.
1
10
Заменено на: 711932826
ROULEMENT BILLE*BALL BEARING 
1
11
Заменено на: 711232501
ROULEMENT BILLE*BEARING-BALL 
1
12
Заменено на: 711232764
ROULEMENT BILLE*BEARING-BALL 
1
13
Заменено на: 711932815
ROULEMENT BILLE*BEARING-BALL 
1
14
Заменено на: 711256321
CRIBLE D HUILE *SIEVE-OIL 
1
15
Заменено на: 711256430
GUIDE CRIBE HUI*GUIDE-OIL 
1
16
SCREW-TAPPING M5 X 16 
2
17
Заменено на: 711250910
JOINT ETANCHE *GASKET-CRANKCASE 
1
18
BILLE #8 *BALL-#8 
1
19
Заменено на: 711239810
RESSORT COMPRES*SPRING-COMPRESSION 
1
2
Заменено на: 711233680
DOUILLE *BUSHING 
1
20
Заменено на: 711256170
VIS GOUP.SOUPAP*SCREW-VALVE PIN 
1
21
Заменено на: 711241822
VIS CREUSE 6PAN*SCREW-SOCKET 
9
22
VIS CREUSE 6PAN*SCREW-SOCKET 
2
23
Заменено на: 711240531
VIS CREUSE 6PAN*SCREW-SOCKET 
2
24
Заменено на: 711241262
VIS CREUSE 6PAN*SCREW-SOCKET 
1
25
Заменено на: 711220762
ARBRE POMPE HUI*SHAFT-PUMP OIL 
1
26
Заменено на: 711220760
ARBRE POMPE HUI*SHAFT-PUMP OIL 
1
27
Заменено на: 711232730
GOUPILLE AIGUIL*PIN-NEEDLE 
2
28
Заменено на: 711256680
ROTOR POMPE HUI*ROTOR-PUMP OIL 
1
29
ROTOR POMPE HUI*ROTOR-PUMP OIL 
1
3
Заменено на: 711233675
DOUILLE *BUSHING 
1
30
Заменено на: 711210642
COUV.POMPE HUIL*COVER-PUMP OIL 
2
31
Заменено на: 711640821
VIS HEXALOB. *SCREW-TORX 
6
32
Заменено на: 711827590
RONDELLE BUTEE *THRUST WASHER 
2
33
Заменено на: 711232430
GOUPILLE AIGUI.*NEEDLE PIN 
2
34
Заменено на: 711234560
ENGRENAGE 25D. *GEAR-PUMP OIL 
2
35
CIRCLIP *RING-SNAP 
2
36
Заменено на: 711256330
RACCORD BOYAU *NIPPLE-HOSE 
1
37
Заменено на: 711924245
TUBE ANGULAIRE *TUBE-ANGLE 
1
38
Заменено на: 711552280
JOINT TORIQUE *O RING 
1
39
Заменено на: 711840277
BOUCHON PURGE *PLUG-DRAIN 
1
4
Заменено на: 290632010
GOUPILLE *PIN-CENTER 
5
40
BAGUE ETANCHE *RING-SEALING 
1
41
SCREW-SOCKET HD.DIN.912A2 
1
42
Заменено на: 711430622
GASKET RING 
1
43
Заменено на: 711240232
VIS OBTURATION *SCREW-PLUG 
1
44
Заменено на: 711260570
SOUPAPE *VALVE-PRESSURE 
1
45
Заменено на: 711256150
GOUPILLE SOUPAP*PIN-VALVE 
1
46
Заменено на: 711239280
RESSORT COMPRES*SPRING-COMPRESSION 
1
47
Заменено на: 711256170
VIS GOUP.SOUPAP*SCREW-VALVE PIN 
1
48
Заменено на: 711256186
FILTRE HUILE *FILTER-OIL 7404.
1
49
Заменено на: 711650500
JOINT TORIQUE *O RING 
1
5
Заменено на: 711229301
AXE POSITION. *LOCATION PIN 
2
50
Заменено на: 711210411
COUV.FILTRE HUI*COVER-OIL FILTER 7404.
1
51
SCREW-SOCKET HD.DIN.912 7404.
2
52
Заменено на: 711256770
INTER.PRESS.HUI*SWITCH-OIL PRESSURE 
1
53
Заменено на: 711241852
VIS DE CONTACT*CONTACT SCREW M10 
1
54
Заменено на: 711640470
GOUJON M10X223 *STUD-M10X223 
4
55
LOCTITE 243 *LOCTITE-243 
56
Заменено на: 293550014
GRAISSE *GREASE 
58
Заменено на: 711297616
KLUEBE PASTE 46 MR 401, 60 GR 
59
LOCTITE 277 *LOCTITE-277 
6
GOUPILLE ASS. *GUIDE PIN 
2
60
COSSE A ANNEAU *BARREL-OPEN 
61
BLOC 1 CIRC.MAL*HOUSING-TAB 
62
COSSE FEMELLE *TERMINAL-FEMAL 
63
JOINT DE FIL *SEAL-WIRE 
7
Заменено на: 711247320
MANCHON *SLEEVE 
2
8
Заменено на: 711430550
ANNEAU ETANCHE *SEAL-OIL 
8
9
ANNEAU ETANCHE *SEAL-OIL 
1