Выбор запчасти


КодНазваниеКол-во
Заменено на: 711427507
WASHER-ADJUSTING DIN.988 
1
Заменено на: 711427506
WASHER-ADJUSTING DIN.988 
1
1
Заменено на: 711295893
VILEBREQUIN ASS*CRANKSHAFT-ASS Includes 1 - 2.
1
10
NUT-HEX.M18 
1
11
Заменено на: 711220462
ARBRE A CAME *SHAFT-CAM 
1
12
GOUPILLE AIGUI *PIN-NEEDLE 
1
13
Заменено на: 711634956
ENGRENAGE 38D. *GEAR-CAME 38T 
1
14
Заменено на: 711220615
ARBRE DEKO ASS.*SHAFT-DEKO ASSY Includes 14 - 15.
1
16
Заменено на: 711231050
MASSE D INERTIE*WEIGHT-CENTRIFUGAL 
1
17
Заменено на: 711239570
RESSORT TENSION*SPRING-TENSION 
1
18
Заменено на: 711244260
RONDELLE *WASHER 
1
19
WASHER-LOCK DIN.128 
1
2
Заменено на: 711247070
ESPACEUR *SPACER 
1
20
SCREW-HEX.CAP DIN.931 
1
21
Заменено на: 711650430
JOINT ETANCHE *GASKET-CYLINDER 
1
22
Заменено на: 711613177
CYLINDRE/PISTON*CYLINDER-& PIST Includes 22 - 24.
1
23
Заменено на: 711296110
PISTON/SEGMENTS*PISTON-& RING SET Includes 23 - 24.
1
24
Заменено на: 711296114
SEGMENT ASS. *SET-RING PISTON 
1
25
Заменено на: 711216225
GOUPILLE PISTON*PIN-PISTON 
1
26
Заменено на: 711245431
CIRCLIP #22 *CIRCLIP-#22 
2
27
Заменено на: 711941126
VIS HEX.FLASQUE*SCREW-HEX.FLAN 
3
28
Заменено на: 290632010
GOUPILLE *PIN-CENTER 
2
29
Заменено на: 711222285
BOYAU REFROID. *HOSE-COOLING WATER 
1
3
Заменено на: 711246570
CLAVETTE *KEY-WOODRUFF 
3
30
Заменено на: 711951760
BRIDE SERRAGE *CLAMP-HOSE 27MM 
2
31
Заменено на: 711296372
ENS.JOINT ETANC*SET-GASKET 
32
LOCTITE 243 *LOCTITE-243 
34
Заменено на: 711297616
KLUEBE PASTE 46 MR 401, 60 GR 
35
Заменено на: 711650446
JOINT ETANCHE *GASKET-CYL.HEAD 
1
36
Заменено на: 711613375
CULASSE *HEAD-CYLINDER 
1
37
Заменено на: 711254050
SOUPAPE 42MM *VALVE-INLET 42MM 
1
38
Заменено на: 711254062
SOUPAPE 34MM *VALVE-EXHAUST 34MM 
1
39
Заменено на: 711227980
RONDELLE BUTEE *WASHER-THRUST 
2
4
Заменено на: 711427505
WASHER-ADJUSTING DIN.988 
1
40
ANNEAU ETANCHE *SEAL-VALVE 
2
41
Заменено на: 711239500
RESSORT SOUPAPE*SPRING-VALVE 
2
42
Заменено на: 711254100
COUPOLE RETENUE*RETAINER-VALVE SPRING 
2
43
Заменено на: 711253090
DEMI CLAVETTE *KEY-HALF 
4
44
Заменено на: 711854090
VALVE HYDRAULIC TAPPET 
2
45
Заменено на: 711854575
TIGE POUSSOIR *ROD-PUSH 
2
46
Заменено на: 711254083
CULBUTEUR *ARM-ROCKER 
2
47
Заменено на: 711254110
ARBRE CULBUTEUR*SHAFT-ARM ROCKER 
1
48
Заменено на: 711244250
PLAQUE RETENUE *HOLDING-STRIP 
1
49
Заменено на: 711241681
SCREW-SOCKET DIN.7984 M6 X 10 
2
5
Заменено на: 711635011
ENGRENAGE 42D. *GEAR-MATING 42T 
1
50
SCREW-HEX.FLANGE M8X53,5 
2
51
NUT-FLANGE HEXAGONAL DIN.6923 
4
52
Заменено на: 711222425
CAPTEUR TEMP. *SENSOR-LIQUID 
1
53
Заменено на: 711222495
THERMOSTAT ASS *THERMOSTAT-& GASKET Includes 53 - 54.
1
54
Заменено на: 711650300
JOINT THERMOST.*GASKET-THERM. 
1
55
Заменено на: 711222560
COUV.THERMOSTAT*COVER-THERMOSTAT 
1
56
Заменено на: 711241751
VIS HEX.FLASQUE*SCREW-HEX.FLAN 
3
57
RONDELLE ETANCH*WASHER-SEALING 
1
58
Заменено на: 711650450
JOINT ETANCHE *GASKET-VALVE COVER 
1
59
Заменено на: 711211835
COUV.SOUPAPE *COVER-VALVE 
1
6
Заменено на: 711842605
ECROU HEX.M34 *NUT-HEX.M34 
1
60
TUBE ANGULAIRE *TUBE-ANGULAR 
1
61
Заменено на: 711260050
DOUILLE CAOUT. *BUSHING-RUBBER 
2
62
Заменено на: 711240901
VIS AJUSTEMENT *SCREW-DISTANCE 
2
63
Заменено на: 711974644
BAYONET CAP Includes 63 - 64.
1
64
Заменено на: 711650990
BAYONET CAP 
1
65
Заменено на: 711222610
BOYAU FORME *HOSE-FORMED 
1
66
Заменено на: 711874380
RACCORD EN Y *FITTING-Y 
1
67
Заменено на: 711222590
RACCORD *FITTING 
1
68
Заменено на: 711222600
BOYAU FORME *HOSE-FORMED 
1
69
Заменено на: 711251222
BRIDE SERRAGE *CLAMP-HOSE 27MM 
1
7
ARBRE BALANCEM.*SHAFT-BALANCE 
1
70
Заменено на: 711940366
GOUJON M8 X 23 *STUD-M8 X 23 
2
71
BOUGIE DR8EA *SPARK PLUG 
2
72
LOCTITE 648 *LOCTITE-648 
73
BLOC 2 CIRC.MAL*HOUSING-TAB 
1
74
COSSE FEMELLE *TERMINAL-FEMELLE 
2
75
JOINT DE FIL *SEAL-WIRE 
1
8
Заменено на: 711635100
ENGRENAGE DOUB.*GEAR-BALANCING 
1
9
Заменено на: 290945757
RONDELLE-FREIN *WASHER-LOCK#18 
1