Выбор запчасти


КодНазваниеКол-во
1
Заменено на: 711295881
CARTER MOTEUR *CRANKCASE-ASSY 
1
10
Заменено на: 711220570
ARBRE ENGRENAGE*SHAFT-GEAR INTERM 
1
11
SCREW-SOCKET HD.M8X70 
3
12
Заменено на: 711640351
VIS HEX.FLASQUE*SCREW-HEX.FLAN 
14
13
Заменено на: 711956275
ROTOR POMPE HUI*ROTOR-PUMP OIL Includes 13 - 14.
1
15
Заменено на: 711220592
ARBRE POMPE HUI*SHAFT-PUMP OIL 
1
16
Заменено на: 711232730
GOUPILLE AIGUIL*PIN-NEEDLE 
1
17
Заменено на: 711211852
COUV.POMPE HUIL*COVER-PUMP OIL 
1
18
Заменено на: 711827590
RONDELLE BUTEE *THRUST WASHER 
1
19
GOUPILLE AIGUIL*PIN-NEEDLE 
1
2
Заменено на: 711224260
TUBE *TUBE 
2
20
SCREW-ALLEN M6 X 20 
3
21
Заменено на: 711635030
ENGRENAGE 40D. *GEAR-PUMP OIL 
1
22
CIRCLIP *RING-SNAP 
1
23
Заменено на: 711241670
GOUJON M10X190 *STUD-M10X190 
4
24
Заменено на: 711840651
SCREW-PLUG M12 X 1.5 
1
25
Заменено на: 711256572
CRIBLE D HUILE *SIEVE-OIL 
1
26
Заменено на: 711931385
JOINT TORIQUE *O RING 
1
27
Заменено на: 711256652
COLLECT.HUILE *COLLECTOR-OIL 
1
28
Заменено на: 711650950
ANNEAU CAOUT. *RING-RUBBER 
1
29
Заменено на: 711211941
COUV.CRIBLE HUI*COVER-OIL SIEVE 
1
3
Заменено на: 290632010
GOUPILLE *PIN-CENTER 
2
30
Заменено на: 711241861
VIS HEX.FLASQUE*SCREW-HEX.FLAN 
6
31
Заменено на: 711256590
PISTON *PISTON 
1
32
Заменено на: 711238020
RESSORT COMPRES*SPRING-COMPRESSION 
1
33
Заменено на: 711250015
RONDELLE ALUMI.*ALUMINUM WASHER 
1
34
Заменено на: 711241700
SCREW-PLUG M12 X 1.5 
1
35
Заменено на: 711650700
ANNEAU ETANCHE *SEAL-OIL PTO 
1
36
ROULEMENT BILLE*BALL BEARING 
1
37
Заменено на: 711932815
ROULEMENT BILLE*BEARING-BALL 
1
38
Заменено на: 290932095
BALL BEARING 
1
39
Заменено на: 711432120
ROULEMENT BILLE*BEARING-BALL 
1
4
ROULEMENT BILLE*BALL BEARING 
1
40
Заменено на: 711650422
JOINT ETANCHE *GASKET-CRANKCASE 
1
41
Заменено на: 711256602
MANCHON SIEGE *SLEEVE-VALVE SEAT 
1
42
Заменено на: 711256630
SOUPAPE PISTON *VALVE-PISTON 
1
43
Заменено на: 711938785
RESSORT COMPRES*SPRING-COMPRESSION 
1
44
Заменено на: 711640790
SCREW-PLUG M24 X 1.5 
1
45
JOINT TORIQUE *O RING 
1
46
Заменено на: 711229470
GOUPILLE CYLIND*PIN-CYLINDRICAL 
2
47
Заменено на: 711229170
GOUPILLE *GROOVE-PIN 
1
48
Заменено на: 711650630
JOINT ETANCHE *GASKET-SOLENOID VALVE 
1
49
Заменено на: 711256540
SOUPAPE SOLENOI*VALVE-SOLENOID 
1
5
Заменено на: 711241521
VIS HEXALOB. *SCREW-HEX.M6X13 
1
50
Заменено на: 711627400
WASHER-6,2/16/1,5 
1
51
Заменено на: 711241941
VIS HEX.FLASQUE*SCREW-HEX.FLAN 
1
52
Заменено на: 711650635
JOINT ETANCHE *GASKET 
1
53
Заменено на: 711224622
TUYAU D HUILE *PIPE OIL 
1
54
Заменено на: 711241751
VIS HEX.FLASQUE*SCREW-HEX.FLAN 
3
55
Заменено на: 711627437
LAMELLE RETENUE*STRIP-HOLDING 
1
56
Заменено на: 711241481
VIS CREUSE 6PAN*SCREW-SOCKET 
1
57
Заменено на: 711627432
LAMELLE RETENUE*STRIP-HOLDING 
1
58
NUT-STOP ELASTIC DIN.985 
1
59
Заменено на: 711232280
ROULEMENT ROUL.*BEARING-ROLLER 
1
6
Заменено на: 711232764
ROULEMENT BILLE*BEARING-BALL 
2
60
Заменено на: 711610140
BOITIER ANNEAU *HOUSING-RING 
1
61
Заменено на: 711610130
BOITIER ANNEAU *HOUSING-RING 
1
62
Заменено на: 711256720
MOUSSE SEP.HUIL*FOAM-SEP.OIL 
1
63
LOCTITE 243 *LOCTITE-243 
64
Заменено на: 711297433
MOLYKOTE G-N 50GR. 
65
LOCTITE 518 *LOCTITE-518 
66
LOCTITE 648 *LOCTITE-648 
68
Заменено на: 711296372
ENS.JOINT ETANC*SET-GASKET 
69
COSSE MALE *TERMINAL-MALE 
4
7
Заменено на: 290932095
BALL BEARING 
1
70
VERROU MALE *LOCK-MALE 4 CIR. 
1
71
BLOC 4 CIRC.MAL*HOUSING-TAB 
1
72
Заменено на: 711650960
ANNEAU CAOUT. *RING-RUBBER 
1
8
Заменено на: 711232490
ROULEMENT ROUL.*BEARING-ROLLER 
1
9
Заменено на: 711632200
ROULEMENT BILLE*BEARING-BALL 
1