Выбор запчасти


КодНазваниеКол-во
1
Заменено на: 703500007
ARBRE ENTRAIN. *DRIVE AXLE 
1
1
Заменено на: 703500007
ENS. BAGUE ENT*FRONT BUSHING SHAFT KIT 
1
10
BOYAU POLYURE *HOSE-POLYURETHANE 
11
CLIP - SPRING 
1
12
BRIDE A RESSORT*CLAMP-SPRING 
1
13
CAPUCHON ROUE *CAP-WHEEL 
2
14
Заменено на: 705500004
PNEU ARRIERE *REAR TIRE 
2
15
Заменено на: 705500005
JANTE ARRIERE *RIM-REAR 
2
16
ECROU HEX. *NUT-HEX. 
8
17
RONDELLE *WASHER 
1
18
SCREW-HEX.FLANGE DIN.6921 S.GRIP 
1
19
SOUPAPE JANTE *VALVE-RIM 
2
2
BAGUE D USURE *WEAR RING 
2
20
GRAISSE *GREASE 
21
Заменено на: 705500003
AXE RIGIDE *AXLE-RIGID ASS Y Includes 21 - 47.
1
21
DIFFERENTIEL C*CENTER DIFFERENTIAL Includes 21 - 43.
1
22
Заменено на: 705500081
JOINT ETANCHE *OIL SEAL 
2
23
Заменено на: 705500092
BOUCHON NIVEAU *PLUG-FILL LEVEL 
1
24
Заменено на: 705500093
RONDELLE ETANC.*RING-SEAL 
1
24
Заменено на: 705500093
BOUCHON VIDANGE*PLUG-DRAIN 
1
25
Заменено на: 705500011
ADAPT. ENTRAIN.*SPOOL PROPUL. 
1
26
COUVERCLE ARR. *COVER-REAR 
1
27
COUVERCLE ARR. *COVER-REAR 
1
28
JOINT ETANCHE *OIL SEAL 
1
29
ENGRENAGE 10 D *GEAR-10 TH. 
1
3
Заменено на: 705400034
SCREW-HEX.FLANGE DIN.6921 S.GRIP 
1
30
Заменено на: 705500080
ROULEMENT BILLE*BALL BEARING 
2
31
ROULEMENT BILLE*BALL BEARING 
1
32
ROULEMENT AIGUI*NEEDLE BEARING 
1
33
SOUPAPE VENTIL *VALVE-VENT 
1
34
JOINT TORIQUE *O-RING 
2
35
VIS*SCREW 
8
36
ANNEAU ETANCHE *SEAL 
1
37
VIS COURONNE *SCREW-RING GEAR 
8
38
ECROU *NUT 
1
39
ENGRENAGE 36D *GEAR-36 TH. 
1
4
Заменено на: 705400033
RONDELLE PLATE *WASHER-FLAT 
1
40
JOINT TORIQUE *O-RING 
1
41
ANNEAU RETENUE *RING-RETAINING 
1
42
CALE EPAISSEUR *SHIM-PINION GEAR 
1
43
Заменено на: 705500079
ENS. CALE DIFF*DIFFERENTIAL SHIM KIT 
2
44
TUBE RH. KIT Includes 44 - 49.
1
45
Заменено на: 705500084
ROULEMENT BILLE*BALL BEARING 
2
46
ANNEAU RETENUE *RING-RETAINING 
1
47
Заменено на: 705500086
SCREW-FORMING PAN HD.TORX-T45 M10 X 30 
4
48
TUBE AXE DR.ASS*TUBE-AXLE RH. 
1
49
JOINT ETANCHE *OIL SEAL 
1
5
ANNEAU ETANCHE *RING-SEALING 
1
50
Заменено на: 703500035
SCREW-FORMING PAN HD.TORX-T45 M10 X 30 
1
51
Заменено на: 705500089
TUBE AXE GAUCHE*TUBE-AXLE LH. 
1
52
JOINT ETANCHE *OIL SEAL 
1
53
Заменено на: 705500084
ROULEMENT BILLE*BALL BEARING 
2
54
ANNEAU RETENUE *RING-RETAINING 
1
55
Заменено на: 705500086
SCREW-FORMING PAN HD.TORX-T45 M10 X 30 
4
56
Заменено на: 232291413
NUT-HEX.CASTLE M18 
2
57
Заменено на: 211400012
GOUPILLE FENDUE*COTTER PIN 
2
58
MOYEU DE ROUE *WHEEL HUB 
1
59
BAGUE D USURE *WEAR RING 
1
6
Заменено на: 703500002
ENS.JOINT CARDA*KIT-UNIT PACK 
1
60
Заменено на: 211300020
GOUJON DE ROUE *WHEEL STUD 
4
61
Заменено на: 705600033
DISQUE DE FREIN*BRAKE-DISC 
1
62
SCREW-TORX CTSK.FL.HD.S.GRIP M8 X 16 
4
63
MOYEU DE ROUE *WHEEL HUB Includes 63 - 65.
1
64
BAGUE D USURE *WEAR RING 
1
65
Заменено на: 211300020
GOUJON DE ROUE *WHEEL STUD 
4
66
Заменено на: 211200049
RONDELLE *WASHER 
2
67
ENS. BRAS OSCI*SWING ARM KIT 
1
68
NUT-FLANGE ELASTIC DIN.6926 
4
69
ARBRE DR.ASS. *AXLE-R.H.ASS Y 
1
70
ARBRE GA. ASS. *AXLE-L.H.ASS Y 
1
71
Заменено на: 293300052
JOINT TORIQUE *O-RING 
2
73
SCREW-HEX.FLANGE DIN.6921 
4
74
HUILE DE POMPE *OIL-PUMP 
75
PROT.DIFF.ARR. *PROTECT DIFF. 
1
8
SCREW-HEX.FLANGE DIN.6921 S.GRIP 
4
9
SCREW-SOCKET DIN.912 S.GRIP 
4