Выбор запчасти


КодНазваниеКол-во
1
Заменено на: 711650600
JOINT ETANCHE *GASKET-IGNIT.COVER 
1
10
ANNEAU ETANCHE *SEAL-OIL 
1
11
Заменено на: 711220560
ARBRE POMPE EAU*SHAFT-PUMP WATER 
1
12
JOINT TOURNANT *ROTARY SEAL 
1
13
Заменено на: 711222540
ROUE A AILETTES*IMPELLER-WATER 
1
14
Заменено на: 711650570
ANNEAU CAOUT. *RING-RUBBER 
1
15
Заменено на: 711222550
CARTER POMP.EAU*HOUSING-PUMP WATER 
1
16
Заменено на: 711241911
VIS HEXAGONALE *SCREW-HEX.M6 X 25 
4
17
Заменено на: 711650660
ANNEAU RAINURE *RING-GROOVED K 
2
18
Заменено на: 711257140
PISTON HYDRAUL.*PISTON-HYDRAULIC 
1
19
Заменено на: 711650640
JOINT *GASKET-COVER HYDRAULIC 
1
2
COUVERCLE IGNIT*COVER-IGNITION 
1
20
Заменено на: 711211950
COUV.HYDRAUL. *COVER-HYDRAULIC 
1
21
Заменено на: 711241911
VIS HEXAGONALE *SCREW-HEX.M6 X 25 
3
22
Заменено на: 711251180
COLLIER CABLE *CLAMP-CABLE 
1
23
Заменено на: 711250080
ANNEAU ETANCHE *SEAL-OIL 
1
24
Заменено на: 711632170
ROULEMENT BILLE*BEARING-BALL 
2
25
Заменено на: 711247030
DOUILLE ESPACEM*SLEEVE-DISTANCE 
1
26
Заменено на: 711932885
GOUPILLE AIGUIL*PIN-NEEDLE 
1
27
Заменено на: 711659190
CRAN D ARRET *PAWL 
1
28
SCREW-SOCKET DIN.912 M6 X 35 
2
29
SCREW-SOCKET M6 X 16 
2
3
Заменено на: 711241861
VIS HEX.FLASQUE*SCREW-HEX.FLAN 
1
30
Заменено на: 711241841
SCREW-SOCKET DIN.6912 M5 X 12 
1
31
Заменено на: 711242875
ECROU HEX.M22 *NUT-HEX.M22 
1
32
Заменено на: 711245875
WASHER-SERRATED M22 
1
33
Заменено на: 711296106
VOLANT MAGNETIQ*ROTOR/SPRAG ASSY. Includes 33 - 37.
1
33
Заменено на: 711296106
BOBINE GENERATR*STATOR/TRIGGER ASSY. Includes 33 - 37.
1
35
SCREW-SOCKET HD.DIN.912 
6
36
Заменено на: 711659115
EMBRAY.ROUE LIB*CLUTCH-SPRAG 
1
37
Заменено на: 711659120
CARTER EMBRAYAG*HOUSING-CLUTCH SPRAG 
1
38
DOW CORNING 111*DOW CORNING 111 
39
LOCTITE 243 *LOCTITE-243 
4
Заменено на: 711941126
VIS HEX.FLASQUE*SCREW-HEX.FLAN 
16
40
Заменено на: 293550014
GRAISSE *GREASE 
41
Заменено на: 707000031
RACCORD *CONNECTOR 
1
41
BLOC 6 CIRC.FEM*HOUSING-TAB 
1
42
Заменено на: 270000138
RACCORD *CONNECTOR 
1
43
Заменено на: 293300033
JOINT ETANCHE *GASKET 
1
44
JOINT ETANCHE *GASKET 
1
46
ENS.JOINT ETANC*SET-GASKET 
47
COSSE FEMELLE *TERMINAL-FEMAL 
48
JOINT DE FIL *SEAL-WIRE 
49
BOUCHON *CAP 
1
5
Заменено на: 711940576
VIS HEX.FLASQUE*SCREW-HEX.FLAN 
2
50
LOGEMENT MALE *HOUSING MALE 
1
51
COSSE FEMELLE *TERMINAL-FEMAL 
52
BLOC 6 CIRC.MAL*HOUSING-TAB 
1
53
BOYAU CAOUT. *TUBE-RUBBER 
1
6
Заменено на: 711265610
POTENTIOMETRE *POTENTIOMETER 
1
7
Заменено на: 711931390
JOINT TORIQUE *O RING 
1
8
Заменено на: 711440291
SCREW-ALLEN M4 X 12 
2
9
Заменено на: 711224630
RENFORT *REINFORCEMENT 
2