Например, XLRAS47XS5E701948

Выбор запчасти


КодКол-воПримечание
1 flange bolt 10.9
004
M8X30
2 air conditioning pipe, suction side 01
001
3 pipe clip for 1 or 2 lines
003
D=18,d=9mm
4 flange bolt 10.9
002
M8X20 10.9
5 shouldered stud
001
6 plain washer, hard
001
8.4x17x1.6 mm
7 flange nut, hexagon, metric thread, smooth
Заменено на: 0268985
001
M8-10
999 flange bolt 10.9
004
M8X30
002
M8X20 10.9