Например, XLRAS47XS5E701948

Выбор запчасти


КодКол-воПримечание
1 Впускной коллектор
001
2 air inlet gasket
002
3 flange bolt 10.9
007
M10X105
4 flange bolt 10.9
002
M10X90
5 shouldered stud
002
6 spring washer, waved
002
7 shouldered stud
003
M10X18-M10X105
8 spring washer, waved
003
9 flange bolt 10.9
002
M10X50 10.9
10 shouldered stud
001
11 spring washer, waved
001
12 glow element
001
13 air inlet gasket
002
14 air inlet pipe, inlet manifold
001
15 flange bolt 10.9
004
M8X90
16 Идент. пластина
Заменено на: 1376572
001
17 Рифленый штифт
004