Например, XLRAS47XS5E701948

Выбор запчасти


КодКол-воПримечание
1 bracket, engine throttle
001
2 solenoid engine stop
001
3 hexagon bolt, metric thread
Заменено на: 1406497
003
M6X16
4 spring washer, arched
003
M6
5 Защитный чехол
002
6 hexagon nut, metric thread
Заменено на: 1355546
003
M10
7 spring washer, arched
002
M10
8 hexagon nut, metric thread
Заменено на: 1197915
001
M10
9 fork, metric thread
001
10 collar ring
002
11 hexagon screw, metric thread
001
M6X30 8.8
12 spring washer, arched
001
M6
13 hexagon nut, metric thread
Заменено на: NH106041
001
M6
14 Сферическое соединение
001
15 hexagon nut, metric thread
001
M6LI
16 push-pull rod
001
17 Сферическое соединение
Заменено на: 1345372
001
18 hexagon nut, metric thread
Заменено на: NH106041
001
M6
19 hexagon nut, metric thread
Заменено на: NH106041
001
M6
20 spring washer, arched
001
M6
21 collar ring
001
22 Пружина растяжения
001
23 Рычаг
001
24 Кольцо
001
25 hexagon screw, metric thread
001
M6X30 8.8
26 spring washer, arched
002
M6
27 plain washer, hard
002
D=6.7mm
28 hexagon bolt, metric thread
Заменено на: 1406497
001
M6X16
29 hexagon nut, metric thread
Заменено на: NH106041
001
M6
30 hexagon screw, metric thread
001
M8X20 8.8
31 Шатун
001
32 hexagon screw, metric thread
001
M8X20 8.8
33 plain washer, hard
001
8.4x17x1.6 mm
34 spring washer, arched
001
M8
35 hexagon bolt, fine metric thread
001
36 plain washer, hard
001
37 Кольцо
002
38 plain washer, hardened
002
S=3
39 Плоск. уплот. кольцо
001
40 round-headed screw
001