Выбор запчасти

КодНазваниеКол-во
1
SEAL-FLANGE,35X72X7,CR 
1
10
Заменено на: 5411184
SEAL-OIL,15X35X8 
1
11
Заменено на: 1201975
ASM-COVER,ENGINE MAG 
1
12
SCR-M6X1.0X45 HX-FL-Y/D 
4
13
SEAL-FLANGED,24X44X10 W/HELIX 
1
14
BEARING,MAIN JOURNAL 
4
15
PLUG-SOCKET,M12X1.5 DIN 908A 
1
16
WASHER-19X12X1.3-COPPER (10) 
1
17
SCR-M8X1.25X50 HX/FL-Y 
9
18
SCR-M8X1.25X90 HX/FL-Y 
6
19
PIN, DOWEL 
2
2
Заменено на: 3514361
BEARING,BALL 
1
20
PLATE-BAFFLE,CRANKCASE 
1
21
SCR-M5X.80X8-HX/FL-Y/D 
5
22
BOLT(1) 
1
23
Заменено на: 1201970
ASM-OIL PICKUP 
1
24
SEAL-O-RING,.070X.614 
2
3
BUSHING-35X44X3.00 MM-B (10) 
1
4
BEARING,BALL 
1
5
PLUG-HEX SOCKET 1/4X18 
1
6
Заменено на: 1201655
KIT-CRANKCASE ([Incl. 8,15-24] )
1
7
BEARING-JOURNAL BAL SHAFT 
4
8
RING-RETAINING,1 5/8 (10) 
1
9
GASKET-COVER 
1