Выбор запчасти

КодНазваниеКол-во
1
NUT,NYLOK(10) 
2
10
BOLT-M10X1.25X65,HX WASH HD 
2
11
WASHER (10) 
4
12
NUT-M10X1.25-HX-LOCK-Y 
2
13
PIN,COTTER(10) 
4
14
BRACKET,BALLJOINT 
2
15
BOLT, SOCKET(10) 
4
16
BOOT, RUBBER 
2
17
Заменено на: 7080927
BALL-JOINT,GREASELESS,STRUT 
2
19
Заменено на: 5433066
BUSHING-A-ARM,LONG,102.36MM 
4
2
Заменено на: 5411291
BOOT-SEAL,ROD END,1/2 IN 
2
20
BUSHING,A-ARM SPACER(10) 
4
21
FITTING,LUBRICATION,THREADED(10 
2
22
NUT, CASTLE(10) 
2
23
Заменено на: 2201601
KIT-A-FRAME,LH,BLK(1542175) 
1
23
Заменено на: 2201602
KIT-A-FRAME,RH,BLK(1542176) 
1
24
Заменено на: 5020681
SHAFT-A-ARM 
2
25
SCREW(10) 
4
26
WASHER,SPRING LOCK(10) 
4
27
BOLT (If built before 9/24/01)
2
27
Заменено на: 7517930
BOLT-3/8-24X4 SPECIAL FLANGE-Y (If built between 9/24/01 and 12/03/01)
2
27
BOLT-3/8-24X4 SPECIAL FLANGE-Y (If built after 12/03/01)
2
3
Заменено на: 7061034
ROD-END,3/8,1/2-20RH,44DEG 
2
4
NUT-JAM(10) 
2
5
ROD,TIE 
2
6
NUT,JAM,LH(10) 
2
7
Заменено на: 5411920
BOOT-SEAL,ROD END,10MM 
2
8
Заменено на: 7061054
ROD-END,10MM,1/2-20LH,42 DEG 
2
9
Заменено на: 1820806
ASM-TIE ROD,1/2-20X14.16 (Incl. 3-8)
2