Выбор запчасти

КодНазваниеКол-во
1
SUBFRAME-COCKPIT,MACH 
1
11
MAINFRAME-REAR,MACH 
1
12
FLAP-DEBRIS 
1
13
SCR-M6X1.0,15,HEX,BUTT,SHLD 
2
14
SCR-HEXHD,M8X20,ZINC,0600088 
4
15
WASHER,FLAT 
4
16
WELD-NUT PLATE 
2
17
SCR-HEXHD,M10X100 
2
18
WELD-CRUISE CONTROL BRKT 
1
19
SCR-M6X1.0X45 HX-FL-Y/D ([2 Per Side] )
4
2
WELD-MNT,RETAINER 
1
20
SCR-HXFLGHD,M8X35 
2
21
SCREW,(10) 
2
22
SCR-HXFLGHD,M8X25,0600086 
4
23
WELD-LOWER FRONT FRAME,BLK 
1
3
BOLT-M6X1.0X20,HXHD,FLG,BLK 
1
4
ASM-AIRBOX,FRAME,SUB 
1
5
BUMPER-HANDLE CLOSEOUT 
4
6
NUT-HEXHD,M12,DIN980V 
2
7
FOAM,SUBFRAME SEAL 
1
8
SUPPORT-SADDLEBAG,MACH ([Incl. 10] )
1
9
SCR-HXFLGHD,M8X25,0600086 
4