Выбор запчасти

КодНазваниеКол-во
1
MOUNT.TOPHAT,ENGINE 
2
10
BEARING-BALL 30X62X16 (Balance)
1
11
PLATE,LH,BRG.RETAIN,I/C SHAFT 
1
12
Заменено на: 3513524
BEARING-ANG,DBL ROW,30X62X23.8 
1
13
BEARING,BALL 
1
14
PIN-SOL,M8X30 (10) 
1
15
BEARING,BALL,30X72X19 
1
16
PLATE,BRG.RETAIN,BAL.SHAFT (Balance)
1
17
SCREW 
3
18
ADAPTER-SHIFT SHAFT 
1
19
BOLT-BANJO,LUBE JET 
1
2
ADAPTER-CAM CHAIN GUIDE 
1
20
JET-COLLAR,LUBE 
1
21
JET-BODY,LUBE CLUTCH SHAFT BRG 
1
22
BEARING,BALL,10X30X9 
1
23
BEARING,BALL 
1
24
PLATE,REED,VALVE 
1
25
PLATE,REED BACKER 
1
26
SCREW,SOCHD,M5X12 
2
27
BEARING,BALL,25X37X7 
1
28
SCREW,M4X12,SOCHD 
2
29
Заменено на: 5244477
PLATE,RET.,SHIFT DRUM BRG 
1
3
FITTING-BREATHER PRESS IN 
1
4
PLATE,BREATHER BAFFLE 
1
5
SCREW,FLHD,M5X12 
9
6
Заменено на: 3513515
BEAAING-ANGULAR,50X90X30.2 
1
7
PLATE,BRG.RETAIN,MAINSHAFT (Main)
1
8
BEARING,ROLLER,28X37X30 
1
9
PIN, SOL,M10X15 
1