Выбор запчасти

КодНазваниеКол-во
1
ASM-FOOTPEG PAD,SC,RH 
1
10
SCREW 
1
11
LEVER-SHIFTER,MACH,SC 
1
12
SCREW,SOCHD,M6X20 
1
14
SCREW,BTNHD,M6X25 
2
15
SHIFTLEVER,ASM,SC 
1
16
PAD,SHIFT PEDAL 
1
17
SCREW-LEVER PIVOT 
1
18
SEAL,SHIFTER/BRAKE 
2
19
FOOTPEG-DRIVER LH,MACH 
1
2
FOOTPEG-DRIVER RH,MACH 
1
20
ASM-FOOTPEG PAD,SC,LH 
1
21
BRKT-FTPEG MNT,MACH,LH,BLK 
1
22
Заменено на: 7517526
SCR-SOCHD,M10X50,0600084 
2
23
SCREW (LH Side Only)
1
24
SPACER 
1
25
Заменено на: 4010433
HORN-TRUMPET,3 PIECE BRKT 
1
26
PIN,PIVOT,PASS.PEG,SS 
2
27
WASHER,SPRING,SS.(10) 
2
28
E-CLIP,M8,STEEL(10) 
2
29
FOOTPEG-PASS,LH 
1
29
FOOTPEG-PASS,RH 
1
30
COVER-FOOTPEG,BLACK 
2
31
PAD,RH,FOOTPEG,PASS. 
1
31
PAD,FOOTPEG,PASS. 
1
32
SCR,BTNHD,M8X16 
4
33
SUPPORT,FTREST,PAS,LH,BLK 
1
33
SUPPORT,FTREST,PAS,RH,BLK 
1
4
PIN,PIVOT,SC 
2
5
COTTER,PIN STEEL(50) 
3
6
SCR-M5/16 BHCS 0600095 (10) 
4
8
BRKT-FTPEG MNT,SC,MACH,RH,BLK 
1
9
NUT,HEXHD,M6 
1