Выбор запчасти

КодНазваниеКол-во
1
CARBURETOR ASSY  UR CA (1C2E)
1
1
CARBURETOR ASSY  UR 49 (1C2D)
1
10
O-RING 
1
11
JET, MAIN 132.5  UR #1, 4
1
11
Заменено на: 3G2142312600
JET,MAIN #130  UR #2, 3
1
12
PIN,FLOAT 
1
13
SPRING, DIAPHRAGM 
1
14
RING 
1
15
DIAPHRAGM 
1
16
VALVE, THROTTLE 1 
1
17
NOZZLE MAIN 
1
18
NEEDLE VALVE SET 
1
19
O-RING 
1
2
CARBURETOR ASSY 1  UR CA (1C2E)
1
2
CARBURETOR ASSY 1  UR 49 (1C2D)
1
20
FLOAT 
1
21
SCREW,PAN HEAD 
1
22
SCREW 
1
23
JET, PILOT (# 15) 
1
24
JET (#42.5) 
1
25
STARTER SET 
1
26
SPRING 
1
27
DIAPHRAGM ASSY 
1
28
JET, MAIN (# 85) 
1
29
JET, MAIN (#125) 
1
3
CARBURETOR ASSY 2  UR 49 (1C2D)
1
3
CARBURETOR ASSY 2  UR CA (1C2E)
1
30
COVER, CARBURETOR  #1
1
31
Заменено на: 985010401400
SCREW, PAN HEAD  UR #3
1
31
Заменено на: 985010401400
SCREW, PAN HEAD  UR #1, 2, 4
2
32
Заменено на: 929010410000
WASHER,SPRING  UR #3
1
32
Заменено на: 929010410000
WASHER,SPRING  UR #1, 2, 4
2
33
Заменено на: 985820401000
SCREW,PAN HEAD 
4
34
SCREW  UR #3, 4
1
34
SCREW  UR #1, 2
2
35
O-RING 
1
36
PLUG, DRAIN 
1
37
Заменено на: 985020500800
SCREW,PANHEAD(JN2  #2, 4
1
38
COVER SUB ASSY  #2, 4
1
39
Заменено на: 985020300500
SCREW, PAN HEAD  #2
2
4
CARBURETOR ASSY 3  UR CA (1C2E)
1
4
CARBURETOR ASSY 3  UR 49 (1C2D)
1
40
SCREW, PAN HEAD  #3
1
41
RING  #3, 4
1
42
Заменено на: 987010401400
SCREW,FLAT  #3
1
43
COVER, CARBURETOR  #3
1
44
Заменено на: 985060501400
SCREW, PAN  #4
1
45
BRACKET  #4
1
46
Заменено на: 987010400800
SCREW,FLAT  #4
2
47
PIPE 
4
48
SCREW 
3
49
PACKING 
3
5
CARBURETOR ASSY 4  UR CA (1C2E)
1
5
CARBURETOR ASSY 4  UR 49 (1C2D)
1
50
Заменено на: 985820500800
SCREW,PAN HEAD 
1
51
THROTTLE SCREW SET 
1
52
SCREW 
2
53
PIPE 
4
54
HOSE 
1
55
SPRING 
1
56
PIPE 
2
57
PIPE 
2
58
O-RING 
8
59
WASHER 
1
6
O-RING 
1
60
HOSE 
2
61
PIPE 
1
62
CLIP 
6
63
SCREW 
2
64
THROTTLE SENSR ASY 
1
65
PIPE 
2
66
Заменено на: 3EN1490K0000
STOP SCREW SET 
3
67
HOSE 
1
68
HOSE 
1
69
CLIP 
1
7
NEEDLE SET  UR #1, 4
1
7
NEEDLE SET  UR #2, 3
1
70
SEAT, SPRING 
1
8
PILOT SCREW SET 
1
9
HOLDER 
1