Выбор запчасти

КодНазваниеКол-во
1
CARBURETOR ASSY 
1
1
CARBURETOR ASSY  CA
1
2
CARBURETOR ASSY 1  (#1) REAR
1
2
CARBURETOR ASSY 1  (#1) REAR CA
1
3
CARBURETOR ASSY 2  (#2) FRONT
1
3
CARBURETOR ASSY 2  (#2) FRONT CA
1
4
VALVE THROTTLE 1 
1
5
NEEDLE VALVE SET 
1
5
NEEDLE SET  CA
1
6
NEEDLE VALVE SET 
1
7
PIN,FLOAT 
1
8
JET, MAIN #110  (#1) REAR
1
8
Заменено на: 3G21423A7300
JET MAIN #112.5  (#2) FRONT
1
8
Заменено на: 3G21423A7300
JET MAIN #112.5  (#1) REAR
1
8
Заменено на: 3G2142312300
JET,MAIN #115  (#2) FRONT
1
9
O-RING 
1
10
HOLDER 
1
10
HOLDER  CA
1
11
O-RING 
1
12
DIAPHRAGM 
1
13
SPRING,DIAPHRAGM 
1
14
PILOT SCREW SET 
1
14
PILOT SCREW SET  CA
1
15
Заменено на: 985020501600
SCREW, PAN HEAD 
1
16
JET, MAIN (#145) 
1
17
STARTER SET 
1
18
JET, PILOT (#17.5) 
1
19
RING 
1
20
JET (#42.5) 
1
21
JET MAIN 
1
22
RING 
1
23
O-RING 
1
24
Заменено на: 985070401200
SCREW,PANHEAD  (#2) FRONT
1
25
CLIP  (#2) FRONT
1
25
CLIP, PIPE  (#2) FRONT CA
1
26
FLOAT 
1
27
SCREW,PAN HEAD 
1
28
SCREW 
1
29
SCREW, PAN HD N15 
2
30
WASHER (6TA) 
2
31
DIAPHRAGM SET 5 
1
32
NOZZLE MAIN 
1
33
SCREW  (#1) REAR
1
33
SCREW  (#2) FRONT
2
34
SCREW,PANHEAD  (#2) FRONT
3
34
SCREW,PANHEAD  (#1) REAR
4
35
PLUG,DRAIN 
1
36
O-RING 
1
37
PLUG 
1
38
Заменено на: 985070400600
SCREW,PAN HEAD  (#1) REAR
1
39
Заменено на: 904610608700
PLATE  (#1) REAR
1
39
Заменено на: 904610608700
PLATE  (#1) REAR
2
40
TERMINAL 1  (#1) REAR
1
41
HEATER ASSY 
1
42
WASHER, PLATE 
1
43
THROTTLE SCREW SET  (#1) REAR
1
44
O-RING 
1
45
WASHER 
1
46
Заменено на: 929020460000
WASHER  (#2) FRONT
1
47
FUEL CUT SOLENOID VA  (#1) REAR
1
48
FUEL CUT SOLENOID VA  (#2) FRONT
1
49
O-RING 
2
50
SCREW 
2
51
SPRING 
2
52
Заменено на: 929020510000
WASHER,SPRING 
2
53
Заменено на: 953020570000
NUT,HEXAGON SMALL 
2
54
SCREW 
2
55
RING 
4
56
ROD 
1
57
HOSE 
1
57
HOSE 
1
58
SCREW 
2
59
THROTTLE POSITION 
1
60
SCREW 
4
61
WASHER 
1
62
WIRE, SUB LEAD 
1
63
HOSE 
2
64
SCREW 
1
65
WASHER,PLUG SCREW 
1
66
.PRING 
1
67
SPRING,THRTL STOP 
1
68
PIPE 
2
69
WASHER 
1
70
CLIP 
1
71
CLIP,PIPE 
2
71
CLIP,PIPE 
5
72
PIN, COTTER 
4
73
Заменено на: 929060610000
WASHER,SPRING 
1
74
NUT 
1
75
PIPE 
1
76
NIPPLE 
1
77
SCREW,PANHEAD 
1
78
Заменено на: 929020660000
WASHER 
1
79
Заменено на: 1FK141790000
WASHER,PLATE 
2
80
SCREW 
2
81
FILTER ASY 
1
82
CLIP,PIPE 
1
83
CAP 
1
84
HOSE 
1